TANEC je úžasný... Tanec v Přerově 

Učím tanec celý život a každá lekce je příjemnou relaxací. Tanec je zcela přirozený, posilující, uklidňující, aktivační, relaxační, až éterický. Reaguji na všechny vaše podněty a vnímám Vás i Vaši energii. Volný tanec s prožitkem harmonizuje pozitivně tělo, duši, mysl. Kreativita, představivost posilují sebevědomí a prožitek z vlastní umělecké činnosti.Intuice tvoří tanec. Nebojte se objevit své vrozené, netušené schopnosti. Tanec je dar, který máme všichni v sobě. Pocit z krásného pohybu je nenahraditelný. Jsem vstřícná a tancem vás provedu.. Věra

Protažení je zdravé ..
Tvoříme choreografie
Tanec mezi stromy
Tanec cesta k intuici

Zařazená jednoduchá baletní průprava je posilující, srovnává tělo, posiluje pánev, koordinaci, je zárukou elegance pohybu a chůze. Kdo  se otvírá tanci, rytmu, vnímá svůj pohyb, své tělo i nitro, má radost z pohybu, je schopen inspirace a užívá si ji. Poznáváme sami sebe.

VOLNÝ, INSPIRATIVNÍ TANEC - čtvrtek 17:15   

 VOLNÝ, INSPIRATIVNÍ TANEC  je přirozený pohybový projev na základě vnímání rytmu, hudby, pohybu a těla. Vše vychází z nitra, z nás. Nepoužíváme složité krokové variace, ale vítáme svobodu pohybu s prožitkem a otevřeným srdcem. Z vlastní zkušenosti vím, jak je inspirativní tanec příznivý pro harmonii v nás a pomáhá odbourávat nežádoucí. Přijděte a vyzkoušejte ....  Citát D.B. Rúmí, myslitel, básník /1207- 1273/: "Každý, kdo pozná TANEC z nitra, spočine v Bohu."