Zážitkový seminář  "TANEC - CESTA K INTUICI".  Pondělí 13.3. 2022 od 18:30 do 20:00. 

TANEC je úžasný...

 

Učím tanec celý život a každá lekce je pro mne i příjemnou relaxací. Tanec je zcela přirozený, posilující, uklidňující, aktivační, relaxační, až éterický. Reaguji na všechny vaše podněty a vnímám Vás i Vaši energii. Tanec se správnou technikou a prožitkem harmonizuje pozitivně tělo, duši, mysl. Kreativita, představivost posilují sebevědomí, prožitek z vlastní umělecké činnosti. Nebojte se objevit své vrozené schopnosti. Tanec je dar, který máme všichni v sobě uložen. Pocit z krásného pohybu je nenahraditelný. Jsem vstřícná a tancem vás povedu..  Věra

Zařazená jednoduchá baletní průprava je velmi posilující,  srovnává tělo, posiluje pánev, koordinaci, je zárukou elegance pohybů a chůze. Krásná muzika je obohacující a podněcuje improvizaci, vnímání rytmu a kreativitu. Pracuji i s tancem vizuálním, který podporuje cestu i intuici. Kdo postupně zvládá techniku, rytmus, vnímá svůj pohyb a tělo zevnitř, má radost z pohybu, je schopen improvizace a užívá si ji. Pomohu odhalit vaše vrozené schopnosti, pokud je ještě zcela necítíte. 

VOLNÝ, INSPIRATIVNÍ TANEC - každý čtvrtek 18:45

 VOLNÝ, INSPIRATIVNÍ TANEC  je přirozený pohybový projev na základě vnímání rytmu, hudby, pohybu a těla. Vše vychází z nitra, z nás. Nepoužíváme složité krokové variace, ale vítáme svobodu pohybu s prožitkem a otevřeným srdcem. Z vlastní zkušenosti vím, jak inspirativní tanec je příznivý pro harmonii v nás a pomáhá odbourávat nežádoucí. Výuka doplněna o základy baletu, ideální pro pevné, krásné tělo. Přijděte a vyzkoušejte ....  Citát D.B. Rúmí, myslitel, básník /1207- 1273/: "Každý, kdo pozná TANEC z nitra, spočine v Bohu." Pravidelné lekce od 1.října 2022.